Протези виготовляються з високоякісних комплектуючих провідних світових виробників (Оtto bock, Streifeneder, IB-ER PROSTHETІCS, Trulife… ).

Для виготовлення куксоприймальної гільзи використовуються матеріали, які нам постачають Німеччина, Бельгія, Франція, Іспанія.

Постачальники стоп – США, Німеччина,Туреччина, Україна.

Модульна система складається із комплектуючих, виготовлених з алюмінію, титану та сталі.

Колінні вузли постачають – Німеччина, Японія, Англія, Тайвань, Туреччина.

Ми забезпечуємо осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю кріслами колісними виробництва провідних світових виробників, а саме: SUNRISE MEDICAL та VERMEIREN GROUP.

Протези можуть виготовлятися з різними видами кріплень – за допомогою замкових або беззамкових лайнерів (гелевих або силіконових), бандажне, поясне або вакуумне.

Широкий вибір колінних вузлів (механічних, гідравлічних та пневматичних) дозволяє нашим лікарям-ортопедам та технікам-протезистам підібрати найбільш оптимальний варіант для виконання поставленого завдання реалізації повноцінного функціонування протеза стегна.

Основні завдання, які наше підприємство ставить перед собою при виготовленні протезів та забезпеченні кріслами колісними – це реалізація побажань користувача, його здоров’я та повноцінна інтеграція в суспільство.