Ми гарантуємо якість виготовленої нами продукції, адже наші вироби виготовляються з високоякісних матеріалів та комплектуючих провідних світових виробників.

До кожного виданого нами виробу додається інструкція з експлуатації та талон на гарантійне обслуговування.

Під час періоду експлуатації виданої продукції працівники підприємства проводять гарантійне та післягарантійне обслуговування виданих виробів.

Нами створено спеціальну гарячу лінію (тел.: 0 800 30 39 33 ), за номером якої кожний клієнт може отримати безкоштовну консультацію в разі виникнення певних питань чи проблем.

Ремонт і технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації за кошти державного бюджету проводиться згідно порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362), а саме:

  1. Дострокова заміна технічних та інших засобів реабілітації, виданих особі з інвалідністю, дитині з інвалідністю, іншій особі, здійснюється на підставі медичних показань, що підтверджуються висновком МСЕК, індивідуальною програмою або довідкою ЛКК, рішенням ВЛК, довідки про викрадення, руйнування внаслідок дій непереборної сили (пожежа, повінь, землетрус тощо).
  2. У разі зміни антропометричних даних, зокрема розміру кукси особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи, які користуються протезом модульного типу, підприємство (один раз (під час первинного протезування – два рази) за період експлуатації індивідуального засобу реабілітації) замінює приймальну гільзу (куксоприймач) на підставі рішення комісії підприємства за погодженням із територіальним відділенням Фонду з обов’язковим внесенням відповідної інформації до особової картки особи та до замовлення.

Ремонт за рахунок коштів державного бюджету протезів нижніх кінцівок (для протезів гомілки – стопа, для протезів стегна – стопа та механізм колінний), якими забезпечені особи, яким відповідно до функціональних можливостей встановлено I-II ступінь, проводиться підприємством не раніше ніж через один рік з дати отримання в експлуатацію, III-IV ступінь – через два роки, протезів верхніх кінцівок – через один рік.

У разі заміни комплектувальних виробів (один раз за період експлуатації індивідуального засобу реабілітації) під час післягарантійного ремонту протезного виробу строк експлуатації виробу продовжується для протезів нижніх кінцівок (протезів гомілки – стопа, протезів стегна – стопа та механізм колінний), якими забезпечені особи, яким відповідно до функціональних можливостей встановлено I-II ступінь, на один рік з дати видачі протезного виробу після ремонту, III-IV ступінь – на два роки, для протезів верхніх кінцівок – на один рік.

Зазначена інформація обов’язково вноситься підприємством, яке провело такий ремонт, до особової картки особи та до замовлення.