Для задоволення індивідуальних потреб користувача ми пропонуємо велику кількість варіантів/модифікацій протезів/ортезів, різних за своїми функціями, типами та складністю виконання.

Висококваліфіковані техніки-протезисти та ортезисти працюють на професійному обладнанні AFT group та виготовляють продукцію за новітніми технологіями по індивідуальним замірам, згідно з показниками функціональних можливостей пацієнта, які визначає лікар-ортопед.

Залежно від індивідуальних особливостей та потреб кожного замовника наші фахівці забезпечать підбір виду необхідного виробу та комплектуючих для його виготовлення.

Наші спеціалісти підберуть крісло колісне залежно від функціональних можливостей осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.
Протези виготовляються з високоякісних комплектуючих провідних світових виробників (Оtto bock, Streifeneder, IB-ER PROSTHETІCS, Trulife… ).

Кваліфікований персонал навчає також догляду за куксою, правилам користування протезом, основам ходьби на протезі та правилам користування кріслом колісним.

Для покращення комунікації, якості забезпечення та визначення потреб щодо нових виробів, ми тісно співпрацюємо з місцевими органами соціального захисту населення, територіальними громадами, комісіями МСЕК та ЛКК, громадськими організаціями, реабілітаційними центрами, інтернатами.

Для зручності та сервісу ми, за бажанням пацієнта, безкоштовно проводимо заміри, робимо примірку та видачу протезно-ортопедичних виробів на дому.

Індивідуальний підхід до кожного дає змогу відновити втрачені функції, зберегти здоровְְ’я та залишатися активним членом суспільства.