Інформація про підбір крісла колісного

Пам’ятаючи про ті години, які Ви будете проводити у своєму кріслі колісному, слід вибрати варіант, який би відповідав особливостям вашого тіла. У правильно вибраному та налаштованому візку більш комфортно сидіти, його маневреність стає більш ефективною, а стресові впливи на скелет чи на м’язи, які спричиняються неприродніми рухами під час пресування, зменшуються.

Підбір ширини сидіння

Ширина сидіння має бути більша на 3см від ширини ваших стегон. Сидіння вашого візка має бути настільки вузьким, наскільки це можливо, але без того, щоб боковини торкались до ваших стегон. Якщо сидіння буде завузьке, тиск на відростки кісток стегон може спричинити розвиток пролежнів. Якщо сидіння зашироке – вам може бути складно приводити його в рух і проїжджати через двері. Це може також змусити вас нахилятись, коли ви обертаєте колеса, що може спричинити деформацію хребта.

Підбір глибини сидіння

При правильному підборі глибини сидіння залишається відстань 3-5 см між краєм сидіння або подушки до підколінної чашечки. Правильно підібрана глибина сидіння важлива для забезпечення підтримки ваших стегон. Якщо глибина недостатня – збільшується тиск на сідниці, якщо глибина завелика – ви не зможете пересуватись весь час, спершись на спинку візка і це призведе до стимулювання, надмірного навантаження на коліна і литки та буде перешкоджати нормальному кровообігу у кінцівках.

Підбір висоти сидіння

Сидіння повинне бути підняте на достатню висоту, щоб належним чином відповідати довжині ніг зі стопами поставленими на підніжки. Одночасно забезпечити не менше 5 см від підстопника до землі, для безпечного проходження нас перешкодами. Крісла колісні в залежності від моделі мають свої особливості та методи налаштування цього параметру під індивідуальні особливості людини, які детально описані в паспорті та викладені на сайті.

Габаритна ширина

Цей параметр напряму залежить від ширини сидіння. Враховуйте ширину дверних пройомів, ліфтів, арок приміщень, якими ви будете користуватись.